Moje počitnice

h1 26.02.2015 ob 18:16

Zelo sem se veselil počitnic.
V soboto, 14. 2. 2015 smo se z družino odpravili smučat na Vogel. Vožnja je trajala približno tri ure. Med potjo smo se ustavili še v Bohinjski Bistrici, kjer smo nakupili hrano in se odpeljali na smučišče. Po prihodu smo šli po karte, se preoblekli ter se z gondolo odpeljali na progo. Prva dva dneva je bilo vreme nepričakovano, saj je bila megla. V nedeljo zvečer smo se kepali in pobirali zastavi (tako se je imenovala igra).
Vsak dan smo se zbujali ob sedmi uri, spat pa smo hodili zelo pozno. V sredo smo se vrnili v Sevnico okrog devete ure zvečer, saj smo še celi dan namenili smučanju. Ko sem prišel domov, sem bil zelo utrujen, zato sem se umil in odšel spat.V četrtek in petek sem se učil angleščino, v soboto pa sem prebral knjigo Lukec in njegov škorec in napisal v zvezek vse potrebno po navodilih za domače branje. V nedeljo smo se z ekipo JU-JITSA odpravili na tekmovanje v Črnomelj. Tekma se je pričela ob deseti uri, končali pa smo ob 14.00. Podelitev medalj je bila ob 14.30. Iz naše ekipe smo dobili kar pet medalj. Jaz sem osvojil drugo mesto. Od mojih sošolcev so tekmovali: Žan Medved, Klemen Kajtna in Liza Senica, ki so osvojili četrto mesto. Uspešni so bili tudi mlajši tekmovalci. Lan Prah je dosegel prvo mesto, Marko Popelar pa drugo. Uspešni sta bili tudi Maša Medvešek, ki je dosegla prvo mesto ter Eva Ocvirk drugo mesto. Na poti proti domu smo se ustavili še v Dolenjskih Toplicah, v pizzeriji Kolesar, kjer smo naročili pizze in jih z veseljem pojedli, saj smo bili zelo lačni. V nadaljevanju vožnje smo se šli igro Resnica ali iziv in se veseli svojih tekmovalnih uspehov.
Počitnice so hitro minile in imel sem se lepo.